Ota yhteyttä

Yksilölliset ratkaisut asiakkaidemme tarpeisiin

Antti Filpus

Myyntijohtaja

+358 50 475 4434
antti.filpus@cellfoam.fi


Juha Lummaa

Tekninen myynti: rakentaminen, ilmanvaihto, sähkö- ja elektroniikka

+358 41 500 3556
juha.lummaa@cellfoam.fi


Hanna Tenhunen

Tekninen myynti, terveydenhoito, hyvinvointi, muoviteollisuus

+358 44 906 9405
hanna.tenhunen@cellfoam.fi


Jutta Laurila-Huuska

Tekninen myynti, terveydenhoito, hyvinvointi, muoviteollisuus


Lasse Kinnari

teknologia, R&D, Noisetek® ELASTE

+358 50 500 3684
lasse.kinnari@cellfoam.fi


Mikko Sola

Tekninen myynti / Suunnittelu

+358 50 505 4305
mikko.sola@cellfoam.fi


Darja Soubatch

Markkinointi

+358 504769095
darja.soubatch@cellfoam.fi

 


Katja Lindström

Service Center – Asiakaspalvelu

+358 29 7010 1200
sales@cellfoam.fi


Jessica Hirvelä

Service Center – Asiakaspalvelu

+358 29 7010 1200
sales@cellfoam.fi


Ratkaisut

KÄYNTIOSOITE

Eturuskonkatu 2
33720 TAMPERE

NMC CELLFOAM OY

Y-tunnus 0203965-4
Yleiset myyntiehdot (pdf)
Laskutus- ja yhteystiedot (pdf)

Copyright © 2021 NMC Cellfoam Oy