Ota yhteyttä

Yksilölliset ratkaisut asiakkaidemme tarpeisiin

Juha Lummaa

Myyntijohtaja

+358 41 500 3556
juha.lummaa@cellfoam.fi


Johanna Rajakangas

Tekninen myynti: jälleenmyynti, pakkaus, urheilu- ja vapaa-aika

+358 40 750 0078
johanna.rajakangas@cellfoam.fi


Markus Lahtinen

Tekninen myynti: rakentaminen, ilmanvaihto, sähkö- ja elektroniikka

+358 400 799 880
markus.lahtinen@cellfoam.fi


Hanna Tenhunen

Tekninen myynti, terveydenhoito, hyvinvointi, muoviteollisuus

+358 44 906 9405
hanna.tenhunen@cellfoam.fi


Antti Filpus

Tekninen myynti: kulkuneuvoteollisuus, kone-ja metalliteollisuus

+358 50 475 4434
antti.filpus@cellfoam.fi


Lasse Kinnari

teknologia, R&D, Noisetek® ELASTE

+358 50 500 3684
lasse.kinnari@cellfoam.fi


Pavel Laitinen

Toimitusketju, osto, laatu

+358 50 598 8211
pavel.laitinen@cellfoam.fi


Hanna-Mari Hannula

Service Center – Asiakaspalvelu (äitiyslomalla)

+358 29 7010 1200
sales@cellfoam.fi


Elsi Reunala

Service Center – Asiakaspalvelu

+358 29 7010 1200
sales@cellfoam.fi


Jessica Hirvelä

Service Center – Asiakaspalvelu

+358 29 7010 1200
sales@cellfoam.fi


Saila Korpi

Maksuliikenne

+358 29 7010 1200
sales@cellfoam.fi


Ratkaisut

KÄYNTIOSOITE

Eturuskonkatu 2
33720 TAMPERE

NMC CELLFOAM OY

Y-tunnus 0203965-4
Yleiset myyntiehdot (pdf)
Laskutus- ja yhteystiedot (pdf)

Copyright © 2019 NMC Cellfoam Oy